Як перевести дитину в іншу школу спб

Содержание

Як перевести дитину в іншу школу спб

посвідчення? Як оформити закордонний паспорт

його дії? Які товари

або обміняти? Чи можуть відмовити в швидкої

поліса ОМС? Як ділиться майно

за законом? Як поїхати вчитися

по обміну? Як розрахувати

посвідчення? Як оформити закордонний паспорт

його дії? Які товари

або обміняти? Чи можуть відмовити в швидкої

  • Азбука права
  • ОСВІТА
  • Середня освіта
  • Як перевести дитину в іншу школу?
  • Як перевести дитину в іншу школу?

"Електронний журнал" Азбука права ", 24.11.2017

ЯК ПЕРЕКАЗАТИ ДИТИНИ В ІНШУ ШКОЛУ?

Переклад дитини в іншу школу можливий в наступних випадках (п. 1 Порядку, затвердженого. Наказом Міністерства освіти та науки Росії від 12.03.2014 N 177; ч. 9 ст. 34, п. П. 1, 3 ч. 2 ст. 61 Закону від 29.12 .2012 N 273-ФЗ):

- з ініціативи повнолітнього студента або батьків (законних представників) неповнолітнього учня;

- в разі припинення діяльності вихідної організації, анулювання або призупинення ліцензії, позбавлення або призупинення її державної акредитації за відповідною освітньою програмою або закінчення терміну дії державної акредитації за відповідною освітньою програмою.

Переклад дитини в іншу школу складається з двох етапів - відрахування з однієї школи і прийому в іншу. Дитину можна перевести в будь-яку загальноосвітню школу, однак слід враховувати, що переклад можливий тільки при наявності в школі вільних місць з урахуванням пріоритетного зарахування в них осіб, які проживають на території, закріпленій за конкретною школою (п. 4 Порядку, затвердженого. Наказом Міністерства освіти та науки Росії від 22.01.2014 N 32).

Для перекладу дитини з однієї школи в іншу за ініціативою студента або його батьків рекомендуємо дотримуватися наступного алгоритму.

Ш аг 1. Зверніться до адміністрації нової школи і отримаєте підтвердження того, що вона прийме дитину на навчання

Для уникнення складнощів, пов'язаних з переведенням дитини в іншу школу, перед відрахуванням дитини з колишньої школи домовтеся з керівником приймаючої школи про прийом. На підтвердження цього ви можете отримати, наприклад, лист про можливість прийому дитини на навчання після відрахування з колишньої школи за підписом директора і з печаткою школи.

Ш аг 2. Уявіть заяву про відрахування дитини в школу, в якій він навчається

Заява подається повнолітнім які навчаються або батьками (законними представниками) неповнолітнього на ім'я керівника школи, в якій навчається дитина.

У заяві необхідно вказати ПІБ того, хто навчається, дату його народження, клас і профіль навчання (при наявності), найменування приймаючої школи (в разі переїзду вказується тільки населений пункт, суб'єкт РФ) (п. 6 Порядку N 177).

Заява про переведення може бути направлено в формі електронного документа з використанням мережі Інтернет (п. 5 Порядку N 177).

Примітка. Крім заяви в школі можуть зажадати документ, який підтверджує прийняття дитини в іншу школу. В цьому випадку можна уявити лист за підписом директора іншої школи, в якому підтверджується готовність прийняти дитину на навчання в цю школу.

На підставі вказаної заяви школа, з якої дитина відраховується, в триденний термін видає розпорядчий акт про відрахування студента в порядку переведення з зазначенням приймаючої школи (п. 7 Порядку N 177; ч. 4 ст. 61 Закону N 273-ФЗ).

У триденний термін після видання цього акту в школі видадуть також довідку про навчання дитини (ч. 5 ст. 61, ч. 12 ст. 60 Закону N 273-ФЗ).

Ш аг 3. Заберіть документи зі школи, з якої відрахований дитина

Школа повинна видати повнолітньому навчається або батькам (законним представникам) неповнолітнього учня наступні документи (п. 8 Порядку N 177):

- особиста справа того, хто навчається;

- документи, що містять інформацію про успішність студента в поточному навчальному році (виписка з класного журналу з поточними відмітками і результатами проміжної атестації), завірені печаткою вихідної школи і підписом її керівника (уповноваженої ним особи).

Ш аг 4. Уявіть документи в приймаючу школу

Повнолітнім які навчаються або батьками (законними представниками) неповнолітнього учня в приймаючу школу представляються (п. 10 Порядку N 177):

- заяву про зарахування студента в приймаючу школу в порядку переведення з вихідної школи.

Заява пишеться на ім'я керівника школи, в яку переводиться дитина;

- оригінали документів, що засвідчують особу повнолітнього студента або батька (законного представника) неповнолітнього учня;

- документи, отримані в школі, з якої дитина був відрахований.

Вимога подання інших документів в якості підстави для зарахування учнів до приймаючої школу в зв'язку з переведенням з вихідної організації не допускається (п. 9 Порядку N 177).

Ш аг 5. Ознайомтеся з розпорядчим актом про прийом дитини до школи

Розпорядчий акт оформляється керівником (уповноваженою ним особою) приймаючої школи протягом трьох робочих днів після прийняття заяви та документів із зазначенням дати зарахування і класу (п. 11 Порядку N 177).

Корисна інформація з питання

Офіційний портал Мера і Уряду Москви - www.mos.ru

© 2013-2017 Авторські права належать "електронного журналу "Азбука права"


переклад в іншу школу не по прописці

Сестра переїжджає з неповнолітнім сином в Санкт-Петербург з іншого регіону, там і прописана постоянно.Здесь в Санкт-Петербурзі у неї буде тимчасова прописка (до отримання постійної).

Питання: Чи можна-ли перевести дитину в школу в Санкт-Петербург з тимчасовою пропискою матері?

Законодавство не встановлює, будь-яких обмежень для прийому навчається в загальноосвітній заклад в залежності від виду реєстрації громадянина в муніципальній освіті.

Відповідно до статті 67 Федерального закону "Про освіту в РФ" в прийомі в державну чи муніципальну освітню організацію може бути відмовлено тільки через відсутність в ній вільних місць. У разі відсутності місць у державній або муніципальній освітній організації батьки (законні представники) дитини для вирішення питання про його пристрої в іншу загальноосвітню організацію звертаються безпосередньо до органу виконавчої влади суб'єкта Російської Федерації, який здійснює державне управління у сфері освіти, або орган місцевого самоврядування, що здійснює управління в сфері освіти.

Порядок і умови здійснення переказу учнів з однієї організації, що здійснює освітню діяльність за освітніми програмами початкової загальної, основної загальної та середньої загальної освіти, в інші організації, що здійснюють освітню діяльність за освітніми програмами відповідних рівня і спрямованості (далі - Порядок), затверджені наказом Міністерства освіти і науки РФ від 12 березня 2014 р № 177.

Вихідна організація видає повнолітньому навчається або батькам (законним представникам) неповнолітнього учня наступні документи:

особиста справа того, хто навчається;

документи, що містять інформацію про успішність студента в поточному навчальному році (виписка з класного журналу з поточними відмітками і результатами проміжної атестації), завірені печаткою вихідної організації та підписом її керівника (уповноваженої ним особи).

Вимога подання інших документів в якості підстави для зарахування учнів до приймаючої організації торгівлі у зв'язку з переведенням з вихідної організації не допускається.

Зазначені документи подаються повнолітнім які навчаються або батьками (законними представниками) неповнолітнього учня в приймаючу організацію разом із заявою про зарахування студента в зазначену організацію в порядку переведення з вихідної організації і пред'явленням оригіналу документа, що посвідчує особу повнолітнього студента або батька (законного представника) неповнолітнього учня.

Додати коментар

Наказ від 12.03.2014 N 177 про затвердження порядку переведення учнів з однієї організації, що здійснює освітню діяльність в інші

Що вважається відсутністю вільних місць і як це можна перевірити?

Чи мають право відмовитися прийняти в школу «за пропискою»?

При переїзді в інший регіон втрачено особиста справа, як отримати виписку про оцінки за останній навчальний рік?

Чи можуть відмовити у видачі особової справи, атестата та інших документів?

У яких випадках можливе переведення в іншу школу?

В який термін адміністрація школи повинна видати особиста справа учня?

Чи може дитина сама (без згоди батьків) забрати документи зі школи після закінчення 9-го класу і піти в коледж?

Чи можна перевестися з технікуму назад в школу?

Як перевести дитину в іншу школу

Всі відповіді в одній брошурі

про usperm.ru

матеріали

© Служба підтримки учасників освітнього процесу

© Пермська регіональна організація "Громадянська участь"